EHR Krievijas hīti

Klausies EHR Krievijas hīti online šī brīža aktuālākos topus un populārāko mūziku krievu valodā.

EHR Krievijas hīti radio logo

EHR Krievijas hīti ir vienīgā radiostacija Latvijā, kas atskaņo tikai mūsdienu krievu mūziku klausītājiem, kas jaunāki par 40 gadiem. Tas ir daļa no EHR radio grupas, kurā ietilpst arī Eiropas Hītu Radio un EHR Super Hits. Galvenais radio stacijas uzsvars ir dažādu topu atspoguļošana – gan jaunāko hītu, gan arī nesen aizmirsto, bet ārkārtīgi populāru dziesmu atskaņošana. Dienas gaitā repertuārs mainās, lai nebūtu pārāk vienveidzīgs.

Latvijā krievu mūzika ir pietiekoši populāra un tās auditorija ir vērā ņemama, lai EHR Krievijas hītu spētu ierindoties Latvijas klausītāko radio staciju vidū. Dibinātājs, kā arī nemainīgs visu trīs EHR radiostaciju vadītājs ir Uģis Polis.

EEHR Krievijas hīti radio frekvences

Radio EHR Krievijas hīti var lepoties ar plašu pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 3 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

EHR Krievijas hīti radio frekvences
EHR Krievijas hīti radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Liepāja 87.7 FM
Rīga 96.2 FM
Jelgava 95.5 FM

Kontakti

SIA "EHR Mediju Grupa"
Studijas tālr: 67 204 404
E-pasts: radio@ehrmedijugrupa.lv
Adrese: Elijas iela 17, Rīga, LV-1050
Mājas lapa: https://www.russkiehiti.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.