Star FM

Klausīties Star FM online mūziku no dažādām desmitgadēm līdz mūsdeinām un jautrus raidījumus tiešraidē.

Radio Star FM logo

Radio Star FM ir viena no klausītākajām radio stacijām Latvijā, ar frekfencēm visas Latvijas teritorijā. Šī brīža radio reitingos tā stabili ierindojas desmitniekā. Šobrīd Star FM online programma sastāv no informatīviem un izklaidējušiem raidījumiem, kurus vada labi atpazīstamas personības. Un, protams, daudz labas mūzikas no 80-ajiem, 90-ajiem un mūsdienu jaunākajiem hītiem, kurs īpaši ikdienu piemeklē pieredzējuši raidījumu vadītāji. Pirms daudziem gadiem šī radio stacija bija zināma, kā Radio Rīgai, kura vēlāk pārtapa par Easy FM.

Star FM programma darbadienās sākas ar ik rīta šovu Zoopasta, kurā dzirdēsi pozitīvas atziņas kopā ar populāru mūziku. Šova gaitā būs dzirdamas vairākas rubrikas, kā Pitstops par auto jaunimiem un Tehnoloģiju rubrika, kurā uzzinās jaunākos jaunumus par ierīcēm, kuras tiek izgudrotas un visdrīzāk nonāks Latvijas veikalu plauktos. Diena turpinās ar Otrā cēliena raidījumu, kura vadītājs parūpēsies par lielisku mūziku un dziesmām pēc pasūtījuma un jubilāru sveikšanu Star FM tiešraidē.

Dienas gaitā Star FM interneta klausītājus priecēs ar labākajām dziesmām un īsu informāciju par mūzikas radītājiem un izpildītājiem. Dienas izskaņā, mazāk vārdu, bet vairāk mūzikas no dažādām desmitgadēm un šī brīža populārākas dziesmas Latvijā un pasaulē.

Star FM personības: Baiba Sipenieci-Gavare, Jānis Romanovskis, Normundus Avotiņš, Kristaps Skutelis, Māris Grigalis, Maija Rozīte-Krištopane, Egons Reiters, Oskars Lepers.

Star FM frekvences

Star FM var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 16 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Radio Star FM frekvences
Star FM radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Bauska 106.6 FM
Cēsis 95.0 FM
Daugavpils 103.2 FM
Gulbene 98.2 FM
Jēkabpils 89.1 FM
Kuldīga 103.8 FM
Lielvārde 87.7 FM
Liepāja 91.0 FM
Madona 87.9 FM
Rēzekne 91.9 FM
Rīga 106.2 FM
Salacgrīva 92.0 FM
Saldus 102.0 FM
Tukums 97.7 FM
Valmiera 107.4 FM
Ventspils 105.0 FM
Viesīte 104.7 FM

Kontakti

SIA "Star FM"
Studijas tālr. / WhatsApp: 67 447 744
E-pasts: starfm@starfm.lv
Adrese: Dzelzavas ielā 120G, Rīga, LV-1021
Mājas lapa: http://starfm.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.