Latvijas Radio 3 - Klasika

Sāc klausīties LR3 online gadsimtu labāko klasisko mūziku un īpaši veidotos raidījumus Radio 3 tiešraidē.

Latvijas Radio 3 logo

Latvijas radio 3 ir klasiskās mūzikas radiostacija, kurā ikdienā var dzirdēt dažādus kultūras raidījumus un mūsdienu, pasaules un džeza mūziku. LR3 Klasika piedāvā tiešraides no pasaules līmeņa koncertiem un diskusijas par un ap klasisko un instrumentālo mūziku. Radio ikdienā darbojas liels darbinieku skaits, kas nodrošina oriģinālu raidījumu veidošanu un kvalitatīva satura atskaņošanu. Latvijas radio 3 pirmo reizi bija dzirdams ēterā tālajā 1996. gada 6. janvārī.

Latvijas radio 3 – klasika ir lieliska izvēle, ja gribās paklausīties citu ne mūsdienīgo mūziku. Atbrīvot prātu ar klasiku, kura nenoveco. Dienas garuma ir dzirdami vairāki oriģināl raidījumi, kā Neakadēmiski, Rīta regtaims, Pasticcio un citi. Kas var būt gan informatīvi, gan izklaidējoši.

Latvijas Radio 2 personības: Ināra Ancāne, Anete Ašmane-Vilsone, Ilga Auguste, Sonora Broka, Anna Marta Burve, Artūrs Čukurs, Rūdolfs Dankfelds, Ilze Dobele, Dina Dūdiņa-Kurmiņa, Andris Dzenītis, Rihards Endriksons, Dāvis Eņģelis, Juris Griņevičs, Iveta Grunde, Deniss Hanovs, Liene Jakovļeva, Ināra Jakubone, Signe Lagzdiņa, Gita Lancere, Renāte Lazdiņa, Tatjana Lūse, Lauma Malnace, Ilze Martinsone, Marta Elīna Martinsone, Arturs Maskats, Gustavs Māziņš, Daiga Mazvērsīte, Ilze Medne, Ainars Mielavs, Sandra Ņedzvecka, Baiba Nurža, Armanda Pakalne, Rūta Paula, Rolands Pēterkops, Liega Piešiņa, Inta Pīrāga, Zane Prēdele, Edgars Raginskis, Māra Rozenberga, Maruta Rubeze, Kārlis Rūtentāls, Inga Saksone, Artūrs Sebris, Egīls Šēfers, Reinis Semēvics, Orests Silabriedis, Laima Slava, Normunds Šnē, Jeļena Solovjova, Inga Šteimane, Ieva Struka, Anete Stuce, Jānis Torgāns, Gunda Vaivode, Kaspars Vanags, Inga Vasiļjeva, Anna Veismane, Vilnis Vējš, Raitis Zapackis, Kaspars Zariņš, Inta Zēgnere, Ieva Zeidmane, Inga Žilinska, Lāsma Zute - Vītola.

Latvijas Radio 3 frekvences

LR3 Klasika var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 10 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Latvijas Radio 3 frekvences
LR3 radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Ventspils 89.8 FM
Valmiera 87.6 FM
Rīga 103.7 FM
Viesīte 102.2 FM
Rēzekne 101.8 FM
Kuldīga 92.0 FM
Liepāja 104.6 FM
Dundaga 104.2 FM
Cesvaine 103.5 FM
Daugavpils 88.1 FM

Kontakti

Latvijas Radio
Studijas tālr: 67 217 000
E-pasts: klasika@latvijasradio.lv
Adrese: Doma laukums 8, Rīga, LV-1505
Mājas lapa: https://klasika.lsm.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.