Radio Baltkom

Klausies intervijas, informatīvu radījumus par Latvijā un pasaulē notiekošo krievu valodā.

Radio Baltkom logo

Radio Baltkom nodrošina augstas kvalitātes informatīvu saturu krievu valodā. Ikdienā var klausīties dažādas intervijas ar Latvijas politiķiem, ekonomistiem un citām atpazīstamām personām. Lai arī galvenā sarunu valoda ir krievu, tomēr radio ēterā ik pa laikam ziņas tiek pārraidītas arī latviešu valodā. Starp dažādām intervijām un raidījumiem var dzirdēt aktuālo mūziku.

Baltkom radio tika dibināts 2006. gadā 16. jūnijā un šī radio stacija ir daļa no Mix Media Group. Tiem kam patīk ikdienā saņemt daudz aktuālas informācijas krievu valodā, šīs radio klausīšanās noteikti patiks.

Baltkom radio personības: Natalija Mihailova, Vadims Radionovs, Mihails Gubins, Abiks Elkins, Oļegs Peka, Jūlija Mihailovska, Jekaterina Ponomarenko, Juliāna Žukovska, Andrejs Leškevičs, Oksana Antonenko

Baltkom radio FM frekvences

Radio Baltkom var lepoties FM pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 2 frekvences.

Radio Baltkom frekvences
Baltkom radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Rīga 93.9 FM
Rīga 88.5 FM

Kontakti

SIA "Mix Media Group"
Tālr: 67 001 027
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 8, LV-1050, Rīga, Latvija
Mājas lapa: https://baltkomfm.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.