Latvijas Radio 1

Klausies LR1 online sniedz objektīvu informāciju par notikumiem Latvijā un pasaulē Radio 1 ziņu tiešraidē.

Latvijas Radio 1 logo

Latvijas Radio 1 ir populārā radio stacija Latvijā, kura klausītājiem sniedz objektīvu informāciju par notikumiem Latvijā un pasaulē. Šīs radio stacijas galvenais sauklis ir “Latvijas Radio 1 - vienmēr pirmais”, kas arī apliecina tās darbības un satura virzienu sniegt ātru informāciju un analīzi par notikumiem. Latvijas Radio 1 online ikdiena sastāv arī no daudziem cietiem raidījumiem par kultūras dzīvi, raidījumiem bērniem, Latvijas politisko dzīvi un reliģiskiem raidījumiem. Šāda LR1 programmas mērķis ir veicināt sabiedrības informētību un rosināt viedokļu daudzveidību par dažādām aktuālām tēmām.

Latvijas Radio 1 tiešraidē ir dzirdami regulāri ziņu izlaidumi, kurus nodrošina profesionāla radio stacijas komanda. Ik stundu ir dzirdami dažādi raidījumi, kuru kopējais skaits radio ēterā ir vairāki desmiti un mūzikas pauzes ir daudz retāk dzirdamas, salīdzinājumā ar citām populārām radio stacijām Latvijā. Viens no populārākajiem radījumiem LR1 ir “Krustpunktā”, kurā tiek veidota diskusija par notikumu analīzi Latvijā un pasaulē, diskusija par politisko dzīvi un ekonomiku. Radījumā laikā tiek pieaicināti dažādi eksperti un politiķi viedokļu dažādībai. Diskusijā var iesaistīties arī klausītāji. Radījumā “Ģimenes studija” ir runāts par ģimenes aktuālām tēmām un sadzīvi. Visu raidījumu ierakstu iespējams ērti noklausīties mājas lapa – Latvijas Sabiedriskie Mediji (LSM).

Latvijas Radio ir Latvijas valsts piederošs uzņēmums, kurš tika dibināts kuras pārvaldībā ir vairākas radio stacijas, tai skaitā LR1. No 1993. gada 1. janvāra Latvijas Radio ir Eiropas Raidorganizāciju savienības (EBU) biedrs.

Latvijas Radio 1 personības: Gundars Āboliņš, Sintija Ambote, Gints Amoliņš, Toms Auniņš, Diāna Bērza, Agita Bērziņa, Loreta Bērziņa, Kristers Bērzs, Ģirts Bišs, Toms Bricis, Alda Briede, Rinta Bružēvica, Anna Būmeistere, Anda Buševica, Monika Cālīte, Iveta Čigāne, Laura Dreimane, Māra Eglīte, Tālis Eipurs, Kristaps Feldmanis, Madara Fridrihsone, Arita Grīnberga, Paula Gulbinska, Guna Igavena, Māra Jansone, Elvis Jansons, Gusts Kikusts, Mārtiņš Kļavenieks, Artjoms Konohovs, Arnis Krauze, Dace Krejere, Inita Kresa-Katkovska, Sandra Kropa, Ivo Krumholcs, Edgars Kupčs, Baiba Kušķe, Svens Kuzmins, Zane Lāce, Kristiāna Lapiņa, Santa Lauga, Renāte Lazdiņa, Mirdza Lele, Uģis Lībietis, Eduards Liniņš, Agnese Linka, Zane Mače, Mārcis Maņjakovs, Inese Matjušonoka, Daiga Mazvērsīte, Iveta Medene, Vidvuds Medenis, Zigfrīds Muktupāvels, Inga Ozola, Ansis Pavasaris, Aiga Pelane, Annija Petrova, Inese Pučeka, Viktors Pupiks, Jānis Ramāns, Māra Rozenberga, Linda Rutule, Juris Saukāns, Ella Semjonova, Arta Skuja, Laima Slava, Silvija Smagare, Laura Sondore-Strode, Dace Stalidzēna, Ingvilda Strautmane, Dzintars Tilaks, Aidis Tomsons, Toms Treibergs, Ingus Ulmanis, Evija Unāma, Karina Važnaja, Jānis Vecvagars, Daina Zalamane, Inta Zēgnere, Ieva Zeiza, Ēriks Zeps, Daira Zīle, Mairita Znotiņa, Lāsma Zute, Ilze Zvaigzne, Lauris Zvejnieks.

Latvijas Radio 1 frekvences

LR1 var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 16 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Latvijas Radio 1 frekvences
LR1 radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Alūksne 106.8 FM
Auce 99.6 FM
Madona 102.5 FM
Dagda 102.6 FM
Daugavpils 90.6 FM
Dundaga 91.1 FM
Kuldīga 95.9 FM
Liepāja 107.1 FM
Limbaži 105.5 FM
Vecpiebalga 100.3 FM
Piedruja 87.6 FM
Rēzekne 107.5 FM
Rīga 90.7 FM
Valmiera 104.0 FM
Ventspils 99.2 FM
Viesīte 107.6 FM

Kontakti

Latvijas Radio
Studijas tālr: 67 222 888, 67 225 599
E-pasts: lr1@radio.org.lv
Adrese: Doma laukums 8, Rīga, LV-1505
Mājas lapa: https://lr1.lsm.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.