Latvijas Radio 2

Sāc klausīties LR2 online latviešu populāro izpildītāju mūziku un īpaši veidotos raidījumus Radio 2 tiešraidē.

Latvijas Radio 2 logo

Latvijas Radio 2 daudzus gadu ir populārākā radio stacija Latvijā, kuru klausās ikdienā daudzi tūkstoši cilvēku. Šīs radio stacijas galvenais sauklis ir “Dziesmas dzimtajā valodā”, kas arī apliecina tās darbības un satura virzienu. Latvijas Radio 2 online ikdienā atskaņo latviešu populāro izpildītāju un grupu mūziku, kā arī papildina ēteru ar dažādiem informatīviem un izklaidējošiem radījumiem, kuru laikā tiek atskaņotas Latvijā populāras dziesmas. LR2 pirmsākumi ir meklējami tālajā 1995. gadā, kad tika izveidots jauniešu izklaidējošs un izglītojošs kanāls. 2000. gadā šī radio stacija uzsāka pilnas diennakts raidīšanu.

Latvijas Radio 2 tiešraidē online var ērti sekot vairākiem izklaidējošiem raidījumiem, kuri ir izpelnījušiem augstu popularitāti klausītāju vidū. Radījums “Latvijas Radio 2 tirgus” ir informatīvi muzikāls raidījums, kas piedāvā klausītājiem tirgoties vai mainīties ar lietām tiešajā ēterā. LR2 piedāvā arī raidījumu, kurā tiek nolasīti dažādi apsveikumi svētkos no klausītājiem.

Latvijas Radio ir Latvijas valsts piederošs uzņēmums, kurš tika dibināts kuras pārvaldībā ir vairākas radio stacijas, tai skaitā LR2. No 1993. gada 1. janvāra Latvijas Radio ir Eiropas Raidorganizāciju savienības (EBU) biedrs. Latvijas Radio 2 internetā ir viegli atrodams saturs, ko nodrošina mājas lapa – Latvijas Sabiedriskie Mediji (LSM). Te būs atrodama gan ērti pārskatāma programma, LR2 tiešraide, raidījumu apraksts un cita noderīga informācija par šo radio staciju.

Latvijas Radio 2 personības: Roberts Buivids, Gunārs Jākobsons, Armands Leimanis, Gvido Linga, Ivonna Markelova, Kaspars Mauriņš, Daiga Mazvērsīte, Nora Micpapa, Baiba Palkavniece, Vita Prikule, Līna Rudzone, Mārtiņš Ruskis, Aleksis Šaicānovs, Viesturs Sproģis, Inese Štrāla, Dzintars Tilaks, Hardijs Ventnieks, Velga Vītola- Amantova, Dj Aivis.

Latvijas Radio 2 frekvences

LR2 var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 12 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Latvijas Radio 2 frekvences
LR2 radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Alūksne 104.3 FM
Madona 105.0 FM
Dagda 98.6 FM
Daugavpils 100.7 FM
Dundaga 106.7 FM
Kuldīga 101.3 FM
Liepāja 101.0 FM
Rēzekne 101.0 FM
Rīga 91.5 FM
Valmiera 101.5 FM
Ventspils 103.0 FM
Viesīte 104.7 FM

Kontakti

Latvijas Radio
Studijas tālr: 67 211 318
E-pasts: lr2@lr2.lv
Adrese: Doma laukums 8, Rīga, LV-1505
Mājas lapa: https://lr2.lsm.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.