EHR SuperHits

Klausies EHR Super hīti pēdējo 20 gadu labākos mūziku jeb 90-tie un jaunāka mūzika bez apstājas.

EHR Super hīti radio logo

EHR Superhits ir viena no populārākajām Latvijas radio stacijām, kas ikdienā atskaņo pēdējo 20 gadu labāko mūziku. Pārsvarā dzirdamā mūzika ir angļu valodā, tomēr ik pa laikam ir dzirdami hīti arī citās valodās -latviešu, krievu u.c. Radio stacijas koncepts ir balstīts un bez apstājas mūzikas atskaņošanu, līdz ar to nekādi īpaši raidījumi, vai personības te nav dzirdamas.

EHR Superhits radio stacija pirms vairākiem gadiem bija zināma, kā Super FM, kas atskaņoja līdzīgu mūziku. Radio stacijas reorganizācijas laikā tās nosaukums tika manīts, bet saturs palika praktiski nemainīgs līdz šai dienai. Lai arī šīs pārmaiņas bija veiktas ļoti sen, daudzi Latvijas iedzīvotāji joprojām atceras šo faktu.

EHR Superhits radio frekvences

Radio EHR Super hīti var lepoties ar plašu pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 17 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

EHR SuperHits radio frekvences
EHR SuperHits radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Bauska 88.0 FM
Rīga 96.8 FM
Madona 90.9 FM
Cēsis 92.3 FM
Daugavpils 96.7 FM
Gulbene 93.6 FM
Kuldīga 103.2 FM
Lielvārde 98.6 FM
Liepāja 95.2 FM
Mazsalaca 90.3 FM
Preiļi 93.8 FM
Saldus 89.0 FM
Talsi 94.3 FM
Valka 88.9 FM
Valmiera 88.2 FM
Jēkabpils 92.1 FM
Ventspils 97.8 FM

Kontakti

SIA "EHR Mediju Grupa"
Studijas tālr: 67 204 404
E-pasts: radio@ehrmedijugrupa.lv
Adrese: Elijas iela 17, Rīga, LV-1050
Mājas lapa: https://www.ehrhiti.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.