Radio Pieci.lv

Klausies Latvijā aktuālo pop un alternatīvo mūziku jauniešiem, kā arī izglītojošus raidījumus Pieci.lv tiešraidēs.

Latvijas Radio 5 Pieci.lv logo

Pieci.lv ir izteikts jauniešu radio, kurš arī ir zināms, kā Latvijas Radio 5 nacionālās apraides radiostacija. Tā galvenā mērķauditorija ir jaunieši līdz 24 gadiem, un attiecīgi ikdienā tiek atskaņota šī brīža populārāka mūzika. Radio programma tiek papildināta ar izglītojošiem un izklaidējošiem radījumiem, kā arī šī brīža Latvijas Top 40 mūzikas topu.

Atpazīstamākie raidījumi: Deju stacija, DJ skola piedāvā, Eiropas skaņas, Pieci klausās un daudzi citi. Pieci.lv komanda aktīvi piedalās arī dažādos sabiedriskajos pasākumos un piesaista uzmanību dažādām Latvijas aktuālām sadzīves tēmām. Nereti uz radījumiem tiek aicināti arī sabiedrībā atpazīstamas personības ar kurām tiek izrunātas visdažādākās tēmas.

2015. gada 15. martā Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ieguva pirmo vietu Eiropas Radio čempionātā, kas norisinājās Milānā. Šī ir pirmā radiostacija no Latvijas, kas ieguvusi čempiona titulu. Čempionātā Pieci.lv pārstāvēja Toms Grēviņš un Marta Līne.

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv personības: Valters Aišpurs, Amanda Anusāne, Baiba Baltace-Saukāne, Elīna Baltskara, Tomass Beķeris, Artūrs Bernovskis,Rrolands Če, Daiga Laizāne / DJ Deila, Marta Dobrovoļska, Magnuss Eriņš, Toms Grēviņš, Marta Grigale, Diāna Juhņēviča, Kārlis Kazāks, Jānis Ķīnasts, Laura Lauziniece, Atis Legzdiņš, Līna Lontone, Mārtiņš Makreckis, Kristofers Malnačs, Estere Ozoliņa, Artis Ozols, Jānis Pampe, Renārs Purmalis, Toms Putniņš, Elizabete Rublāne, Linda Samsonova, Māra Sleja, Pauls Smiltiņš, Seleste Solovjova - Vlaslova, Karmena Stepanova, Arnis Strazdiņš, Sergejs Timoņins, Lota Ulmane, Valters Vestmanis, Artis Volfs, Annija Zeihmane, Rihards Zeilis

Latvijas Radio Pieci.lv frekvences

Pieci.lv var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 8 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Latvijas Radio 5 pieci.lv frekvences
Pieci.lv radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Limbaži 100.5 FM
Valmiera 89.5 FM
Daugavpils 104.0 FM
Liepāja 102.1 FM
Rēzekne 103.8 FM
Rīga 93.1 FM
Ventspils 96.5 FM
Saldus 102.4 FM

Kontakti

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv
Studijas tālr: 29 312 020
E-pasts: dod@pieci.lv
Adrese: Doma laukums 8, Rīga, LV-1505
Mājas lapa: https://pieci.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.