Eiropas hītu radio

Klausies EHR online jaunākos un populārākos Eiropas hītus, dziesmu topi un ziņas no mūzikas industrijas.

EHR Eiropas hītu radio logo

Eiropas hītu radio (EHR) ir klausītākā radio stacija jauniešu un jaunu cilvēku vidū, kurus interesē jaunas un aktuālās dziesmas šobrīd Eiropā un pasaulē. Šo radio staciju ikdienā klausās daudzi desmiti tūkstošu cilvēku, kas ierindu to Top 5 Latvijas klausītāko radio staciju vidū. European Hit Radio online savu popularitāti popularitāti ieguva, pateicoties kvalitatīvi izvēlētam saturam. Tās ikdienas atskaņotā mūzika ir balstīta uz Eiropas topiem, kuri veidojās no daudzu miljonu cilvēku ikdienas balsojumiem un atsauksmēm. Pēc šāda principa ir sastādīts arī Latvijas iknedēļas klausītāko mūzikas hīt tops. EHR online mājas lapā var klausītie ne tikai oficiālo Eiropas hītu radio saturu, bet arī citas interneta radio stacijas, kuras ir paredzētas dažādiem mūzikas žanriem vai kategorijām, kā latviešu mūzika, deju mūzika, roks, dziesmu rēmiksi, RNB vai Eiropas hīti.

Tālajā 1992. gadā aprīlī Uģis Polis kopā ar Jāni Kraukli izveidota radiostaciju ar nosaukumu "Radiodejas", kura tikai raidīta no kāda Tērbatas ielas dzīvokļa Rīgā. Šī projekta mērķis bija dod Rīgas klausītājiem iespēju dzirdēt Eiropas līmeņa radiostacijas saturu. 1994. gada "Radiodejas" pārtapa par Baltijā pirmo datorizēto radiostaciju "Super FM". Tās mērķis bija atskaņot jaunāko un populāro deju mūziku. Tas arī kļuva par veiksmes atslēgu jaunu klausītāju un popularitās pieaugumam. Attīstība ar to nav beigusies un 2002. gada 1. novembrī. esošā radio stacija pārtapa par European Hit Radio, kura aptver vairāk kā 70% Baltijas teritorijas. Eiropas hītu radio online stacijas galvenais mērķis un uzdevums bija atainot Eiropas mūzikas industrijas notikumus un mūziku Latvijas iedzīvotājiem.

EHR bez pārspīlējuma var tikt uzskatīta par modernāko radio staciju tehnoloģiju ziņā, jo tā bija pirmā kas izmantoja atomizācijas risinājumus, lai panāktu uz rezultātu verstu satura plānošanu. Mūsdienīgi risinājumi tiek nekavējoties ieviesti dzīvē, un to var uzskatāmi redzēt arī Eiropas Hitu radio mājas lapā. Tā ir modernākā un kvalitatīvākā mājas lapa starp visām Latvijas radio stacijām. EHR internetā var klausīties gan izmantojot EHR mājas lapu, gan Andorid vai iOS speciāli izveidotas mobilo telefonu aplikācijas.

Eiropas hītu radio iknedēļas dziesmu programma tiek sastādīta automātiski, balstoties uz Eiropas mūzikas topiem. Dziesmas tiek sarindotas tā, lai nedēļas laikā atkārtotos atkarībā no tās popularitātes Eiropā. Tomēr nav aizmirsts arī par Latvijas klausītāju gaumi, un EHR, veicot dažādas aptaujas mājaslapā, sastāda arī EHR TOP 40 topu, kurā tiek atskaņotas populārākās un klausītākās dziesmas Latvijā. Dienas garumā tiek raidīta tikai mūzika ar īsām informatīvām ziņām un faktiem no mūzikas industrijas. Vakaros EHR online var dzirdēt dziesmu topus.

Eiropas hītu radio frekvences

Radio EHR var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 13 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

EHR Eiropas Hītu radio frekvences
EHR radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Gulbene 88.4 FM
Daugavpils 92.9 FM
Saldus 93.6 FM
Liepāja 96.1 FM
Valka 96.2 FM
Jēkabpils 98.4 FM
Cēsis 99.2 FM
Talsi 100.8 FM
Ventspils 101.9 FM
Madona 102.0 FM
Valmiera 102.4 FM
Rīga 104.3 FM
Kuldīga 107.4 FM

Kontakti

SIA "EHR Mediju Grupa"
Studijas tālr: 67 204 404
E-pasts: radio@ehrmedijugrupa.lv
Adrese: Elijas iela 17, Rīga, LV-1050
Mājas lapa: https://www.ehrhiti.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.