Retro FM

Radio Retro FM mūzika tiešraidē apvieno vairākas paaudzes. Tikai populārākā mūzika no 70’ līdz 90’ gadiem.

Retro FM logo

Retro FM Latvija ir moderns un dinamisks radio, kas apvieno vienlaikus vairākas klausītāju paaudzes. Šī radio stacija atskaņo labākos 70., 80. un 90. gadu hītus. Retro FM sāka darboties 2012. gada 2. maijā. Tas bija ne tikai jauns radio, bet jauns dzīvesveids, klausoties Retro FM, pieaugušie kļūst jaunāki, bet jaunieši – nobriedušāki.

Kopš 2016. gada oktobra radiostacija ir radikāli atjaunināta: ir parādījusies jauna studija un vadītāji, jaunas programmas un virsraksti. Retro FM saimei pievienojušās no Latvijas radio jums pazīstamās Oļega Sinjajeva, Diānas Saules, Grigorija Berga un Marijas Sitkovskas balsis. Katru darba dienu ēterā jauna versija rīta raidījumam "Labā stunda" ar Oļegu Sinjajevu un Diānu Sauli. Pamosties ar viņiem ir patiess prieks! - Katru dienu no 14.00 līdz 15.00 kanālā RETRO FM jūsu iecienītākā sveicienu un apsveikumu programma "Felicita", kuras ēterā skanēs arī jūsu balsis - ne bez Marijas Sitkovskas palīdzības. - Vakaros - tradicionālā, "Vakara promenāde" leģendārā Grigorija Berga vadībā.

Retro FM radio klausītāji ir absolūti dažāda vecuma cilvēki, parasti no 30 līdz 55 gadiem. Vīrieši un sievietes ir sadalīti gandrīz vienādi. Tie ir mērķtiecīgi cilvēki, kuri ir pārliecināti par sevi un savu nākotni. Lielākoties tie ir vadītāji, speciālisti vai darbinieki ar stabiliem ienākumiem, kuriem pieder nekustamais īpašums un personīgie transportlīdzekļi.

Retro FM frekvences

Radio Retro FM var lepoties plašu pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 4 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Retro FM Radio frekvences
Retro FM radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Daugavpils 99.4 FM
Liepāja 93.2 FM
Rēzekne 105.5 FM
Rīga 94.5 FM

Kontakti

SIA "Retro FM Latvija"
Studijas tālr: 67 343 434
WhatsApp: 24 424 414
Adrese: Elijas iela 17, LV-1050, Rīga, Latvija
Mājas lapa: https://retrofm.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.