TOP Radio

Klausies Top Radio online rūpīgi atlasīto deju mūziku un esi informēts par sastrēgumiem tiešraidē.

Top Radio logo

Top Radio ir ieguvusi popularitāti pateicoties populārajai un ritmiskajai deju mūzikai. Šī radio stacija ierindojas desmit klausītāko radio staciju sarakstā Latvijā. Top Radio online īpaši uzsver, ka viņi ir autovadītāju radio stacijas, jo katrs var piezvanīt uz studiju un paziņot aktualitātes par sastrēgumiem vai citu noderīgu informāciju saistība ar satiksmi pilsētā un ārpus tās. Dienas gaitā raidījumu vadītājs neļaus Jums aizmigt pie stūres, un ar pozitīviem Eiropas vai Krievijas izpildītāju mūzikas hītiem dos enerģiju atlikušai dienai.

Nekomerciāls projekts tika uzsākts tālajā 1992. gadā, kuru izveidoja Ruslans Kulabuhovs. Laikam ejot un pieaugot popularitātei 2007. gadā tika izveidota Top Radio stacija, kura Jūs varat klausīties šobrīd daudzās Latvijas pilsētās. TOP Radio internetā ir pieejams augstā kvalitātē. Šī radio stacija sevi dēvē par inovatīvu arī tehnoloģiju ziņā, jo apliecina, ka esot pirmie Latvijā uzsākuši izmantot RDS sistēmu, kura sniedz noderīgu informāciju klausītājiem, kā arī tā izmanto GPS bāzētu sistēmu TMC (Traffic Mеssаge Chanel), lai uzzinātu jaunāko informāciju par sastrēgumiem un par to informētu klausītājus.

Top Radio mūzika neļaus auto vadītājiem aizmigt pie stūres, ko tās mūzika un ritmi sniegs pozitīvas emocijas visas dienas garumā.

Top Radio personības: Ruslans Kulabuhovs, Andrejs Fan, Vika Sokolova, Sergejs Ļitvinovs, Artjoms Demjanenko, Viktroija Rukis, Dmitrijs Smirnovs, Tim Francisti.

Top Radio frekvences

Radio Top var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 13 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Top Radio frekvences
TOP Radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Aizkraukle 95.4 FM
Alūksne 99.0 FM
Bauska 96.5 FM
Daugavpils 92.4 FM
Iecava 91.9 FM
Jēkabpils 106.3 FM
Liepāja 107.6 FM
Madona 89.6 FM
Rēzekne 97.7 FM
Rīga 98.3 FM
Saldus 87.8 FM
Valmiera 100.9 FM
Ventspils 106 FM

Kontakti

SIA "Radio Enterprise"
Studijas tālr: 20 000 037, 26 611 652
E-pasts: topradio@inbox.lv
Adrese: Tērbatas iela 83b, Rīga, LV-1001
Mājas lapa: http://www.topradio.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.