Radio SWH Rock

Klausies Radio SWH Rock online rūpīgi atlasīto rokmūziku un jaunākos roka mūzikas skaņdarbus tiešraidē.

Radio SWH Rock logo

Radio SWH Rock ir vienīgā roka mūzikas fokusa radiostacija Latvijā un tā pieder akciju sabiedrībai Radio SWH. Radio stacija darbojas cauru diennakti un tās ēterā var dzirdēt gan veco roka klasiku, gan mūsdienu jaunākos singlus. Radio SWH Rock sāka raidīt FM 89.2 MHz frekvencē Rīgā un tās apkaimē 2001. gada 15. novembrī.

Šī radio stacija var lepoties ar stabilu un lojālu klausītāju loku visas Latvijas teritorijā. Attīstoties radio tā sāka piedāvāt arī autor raidījumus, kā Roka nemieri un Pasaules roka pulss. Protams, ikdiena saturs tiek papildināts ar dažādiem topiem un interesantiem mūziķu faktiem, kas dažādo un izglīto klausītājus.

Radio SWH Rock frekvences

SWH Rock radio var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 11 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Radio SWH Rock frekvences
Radio SWH Rock frekvences
Pilsēta Frekvences
Bauska 98.8 FM
Gulbene 98.6 FM
Jēkabpils 94.1 FM
Liepāja 95.6 FM
Rīga 89.2 FM
Salacgrīva 101.1 FM
Saulkrasti 95.3 FM
Valmiera 98.8 FM
Ventspils 93.7 FM
Saldus 107.9 FM
Talsi 98.7 FM

Kontakti

SIA "Radio SWH"
Studijas tālr. / SMS: 27 339 933
E-pasts: radio@radioswh.lv
Adrese: Ganību dambis 24d, Rīga, LV-1005
Mājas lapa: https://radioswhrock.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.