Radio SWH

Klausies Radio SWH online rūpīgi atlasīto mūziku un ikdienā kvalitatīvi sagatavotas ziņuas tiešraidē.

Radio SWH logo

Radio SWH ir vecākā privātā radiostacija Latvijā, kura nemainīgi ieņem vietu TOP 5 klausītāko radio staciju vidū. Ikdienā to klausās vairāki tūkstoši cilvēku, kuri novērtē radio stacijas pašas veidoto programmu. SWH internetā sniedz plašu notikumu atspoguļojumu Latvijā un pasaulē ar regulāriem ziņu izlaidumiem, kuri tiek sadalīti pa dažādām tematikām. Nereti SWH tiešraidē var dzirdēt populāru cilvēku intervijas. Pārējā laikā tiek spēlēta populārā mūzika dažādos žanros. Radio stacijai ir laba sadarbība ar dažādiem zīmoliem, kuru vārdā tiek veidoti daudzi konkursi un izklaidējošas rubrikas, krās iespējams laimēt vērtīgas balvas.

Ņemot vērā SWH radio seno pagātni, tā var lepoties iespēju atvērt jaunu lapu Latvijas reklāmas un mediju tirgū. Tālajā 1994. gadā tika dibināta pirmā privātā radio stacija “Radio SWH” (SWH nozīmē - Hot Adult Contemporary formāts). Uzņēmuma grupā ietilps arī vairākas citas stacijas, kura katra ir paredzēta savai auditorijai. Tajā ietilps: SWH+, SWH Rock, SWH Gold un Spin FM, kurš ir paredzēts jauniešiem. Uzņēmums SWH grupas līmenī vairāku gadu garumā ir spējis organizēt vairākus pasaules līmeņa mūzikas grupu koncertus dažādās Latvijas pilsētās. Šobrīd Radio SWH valdes priekšsēdētājs ir Jānis Šipkēvics un komercdirektors Filips Rubenis.

Radio SWH online tiešraides var ērti klausīties mājas lapā, kura ir pilna ar noderīgu informāciju par šī brīža aktualitātēm. Radio nodrošina arī video tiešraides, kuras var atrast mājas lapas arhīvā. Radio stacijai ir spēcīga ziņu dienesta komanda, kura ikdienā sagatavo kvalitatīvu ziņu kopsavilkumu klausītājiem, bet radio SWH internetā mūzikas izvēle tiek pakļauta rūpīgai atlase, lai apmierinātu prasīgos klausītājus.

Radio SWH personības: Jānis Šipkēvics, Andris Freidenfelds, Artis Dvarionas, Pauls Timrots, Kaspars Breidaks, Sanda Dejus, Artūrs Krūzkops, Ligita Mieze, Jānis Kļaviņš, Māris Olte, Valdis Sils, Evija Gulbe.

Radio SWH frekvences

SWH radio var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 14 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Radio SWH frekvences
Radio SWH frekvences
Pilsēta Frekvences
Daugavpils 105.2 FM
Dundaga 89.3 FM
Jēkabpils 101.2 FM
Kuldīga 100.1 FM
Liepāja 105.1 FM
Madona 107.9 FM
Pāvilosta 99.7 FM
Rēzekne 106.5 FM
Rīga 105.2 FM
Salacgrīva 96.1 FM
Saldus 94.7 FM
Talsi 102.2 FM
Valmiera 106.5 FM
Ventspils 105.4 FM

Kontakti

SIA "Radio SWH"
Studijas tālr. / SMS: 27 339 933
E-pasts: radio@radioswh.lv
Adrese: Ganību dambis 24d, Rīga, LV-1005
Mājas lapa: https://www.radioswh.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.