Relax FM

Radio Relax FM mūzika tiešraidē atskaņo labāko mierīgo un relaksējošu mūsdienu mūziku.

Relax FM logo

Relax FM radio sniedz atpūtai nepieciešamo noskaņojumu ar relaksējošu mūziku paredzētu dažādām paaudzēm. Klausītāji var dzirdēt gan aktuālos mūsdienu hītus un labi zināmas dziesmas, gan izcilas pagātnes melodijas. Relax radio jau savā nosaukuma pasaka savu moto un radio stacijas būtību. Ikdienā nav paredzētas nekādi īpaši raidījumi, un galvenais fokuss ir likts tieši uz bez apstājas mūzikas atskaņošanu.

Relax FM radio stacijas auditorija nav liela, tomēr patstāvīga un augoša. Lai arī šāda tipa radio stacijas šobrīd kļūst aiz vien populārākas. Šīs radio bija viens no pirmajiem Latvijā, kas sāka raidīt šāda veida mūziku FM frekvencēs.

Relax FM frekvences

Radio Relax FM var lepoties plašu pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 4 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Relax FM Radio frekvences
Relax FM radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Valmiera 95.9 FM
Dobele 88.4 FM
Jelgava 98.0 FM
Rīga 94.9 FM

Kontakti

SIA "Solergo"
Tālr: 22 994 949
Adrese: Ziemeļu iela 4, Lidosta “Rīga”, Mārupes nov., LV-1053
Mājas lapa: https://relaxfm.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.