Radio Skonto

Sāc klausīties radio Skonto online tiešraidi tūlīt un nenokavē populārākās dziesmas un izklaides programmu.

Radio Skonto logo

Šobrīd Skonto radio stacija ir otrā klausītāka Latvijas teritorijā un to ikdienā klausās daudzi desmiti tūkstošu cilvēku. Kā arī pirms daudziem gadiem, tā sastāda sīvu konkurenci Latvijas Radio 2, kura joprojām notur līderpozīcijas. Radio Skonto online atpazīstamākais sauklis ir "Pagriez skaļāk un dziedi līdzi!", kurš daudzu gadu garumā ir iemantojis pienācīgu atpazīstamību. Viss aizsākās tālajā 1993. gadā, kad Arvīds Mūrnieks un Ivo Baumanis nolēma izveidot alternatīvu radio staciju Latvijas Radio 1. Toreiz radio Skonto varēja dzirdēt itin visu, sākot ar mūziku un ziņam, beidot ar ilgām sarunām par sportu, politiku un aktuālām tēmām Latvija.

1996. gadā sadarbībā ar ASV koncernu Metromedia Radio Skonto mainīja savu ikdienas programmu, balstoties uz starptautisko pieredzi, par labu tā brīža populārai mūzikai, un pastarpināti mūzikai skanēja arī īsi ziņu izlaidumi. Šis stratēģiskais gājiens nodrošināja radio stacijas popularitātes pieaugumu, kura joprojām nav samazinājusies, un kļuvusi par vienu no vadošajām mūzikas stacijām Latvijā.

Arī turpmākajos gados Skonto radio nav veiktas būtiskas izmaiņas programmas formātā. Ja vienīgi radio stacija, kļuvusi tehnoloģiski attīstītāka un daudz pieejamāka Latvijas iedzīvotājiem. Tik atvērta interneta mājas lapa, kurā var klausīties radio Skonto online tiešraides datorā vai mobilajā telefonā. Radio dienas kārtība parādijās dažādas īsas izklaidējošas programmas, kā konkursi un akcijas, kas veicina auditorijas iesaisti un veidot unikālu saturu.

Šobrīd radio Skonto saturs tiek nedaudz dažādots atkarībā no atrašanās vietas, jo ir pieejamas 3 stacijas: Rīga, Kurzemene, Vidzeme. Šāda pieeja nodrošina sniegt Latvijas iedzīvotājiem vietējo aktuālāko informāciju un dod labas priekšrocības salīdzinājumā ar citām Latvijas radio stacijām gan FM frekvencēs, gan internetā. Radio Skonto tiešraide internetā sniegs tev populārākās dziesmas un pozitīvas emocijas visas dienas garumā.

Radio Skonto personības: Valdis Melderis, Rita Paula, Kārlis Malkavs, Elita Marga, Katrīne Pasternaka, Agita Lapsa, Līga Puriņa, Artis Krauklis, Mārtiņš Kits, Arnis Stacēvičs, Raivis Ciekurzis, Aleksandrs Tuguševs, Mārtiņš Kits.

Radio Skonto frekvences

Skonto radio var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 17 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Radio Skonto frekvences
Radio Skonto Vidzeme
Pilsēta Frekvences
Salacgrīva 88.0 FM
Balvi 92.2 FM
Limbaži 92.8 FM
Valka 94.6 FM
Jēkabpils 94.7 FM
Gulbene 96.7 FM
Valmiera 97.0 FM
Cēsis 97.6 FM
Madona 99.8 FM
Daugavpils 106.1 FM
Radio Skonto Kurzemene
Pilsēta Frekvences
Talsi 87.5 FM
Aizpute 96.6 FM
Kuldīga 96.9 FM
Liepāja 97.5 FM
Saldus 98.1 FM
Ventspils 100.5 FM
Radio Skonto Rīga
Pilsēta Frekvences
Rīga 107.2 FM

Kontakti

Radio Skonto Rīga
Studijas tālr: 67 228 855
E-pasts: studija@radioskonto.lv
Adrese: Kr. Valdemāra iela 100, Rīga, LV-1013
Mājas lapa: https://radioskonto.lv

Radio Skonto Vidzeme
Studijas tālr: 64 222 214
E-pasts: vidzeme@radioskonto.lv
Adrese: Rīgas iela 13, Valmiera, LV-4201

Radio Skonto Kurzeme
Studijas tālr: 63 434 975
E-pasts: kurzeme@radioskonto.lv
Adrese: Graudu iela 27/29, Liepāja, LV-3401

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.