Kurzemes radio

Klausies aktuālos hītus, 70. un 90. gadu popmūziku un aktīvus raidījumus, kurus vada radošas personības.

Kurzemes radio logo

Kurzemes Radio ir lielākā reģionālā radio stacija Latvijā. Šī komercradio stacija ir iecienīta visā Kurzemē, kas sasniedz vērā ņemamu dienas un nedēļas auditoriju. Radio stacijas programma sastāv no 70., 80., 90. gadu popmūzikas un vairākiem mūsdienu hītiem. Ikdiena tiek papildināta ar radošiem raidījumiem, konkursiem un aktuālām ziņām no Kurzemes, ko vada atraktīvas personības.

Kurzemes Radio daži no populārākajiem raidījumiem ir: Aktuālā intervija, Apsveikumu stunda, Ar dzeni mežā, Dzenes mūzikā, Laikmeta Deja Vu un vairāki citi raidījumi. Radio stacija lepojas ar savu Kurzemnieciskumu visādos veidos. Pēc dažiem datiem Kurzemes Radio klausās katrs trešais Kurzemes iedzīvotājs un nedēļas klausītāju skaits sasniedz 61 tūkstoti.

Kurzemes radio personības: Adelīna Anna Ziemele, Aldis Rudzītis, Andris Grīnvalds, Kārlis Neimanis, Dace Blūma, Dace Blathena, Māris Dadzis.

Kurzemes radio frekvences

Kurzemes radio var lepoties ar vienu no plašākajiem pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 7 frekvences dažādās Latvijas pilsētās.

Kurzemes radio frekvences
Kurzemes radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Jelgava 92.6 FM
Tukums 92.4 FM
Saldus 98.9 FM
Talsi 106.4 FM
Kuldīga 106.4 FM
Liepāja 88.4 FM
Ventspils 107.9 FM

Kontakti

AS “Kurzemes Radio”
Studijas tālr.: 63 341 417
E-pasts: info@kurzemesradio.lv
Adrese: Pilsētas laukums 4A, Kuldīga, LV-3301
Mājas lapa: http://kurzemesradio.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.