Pik FM

Klausies 90-to gadu mūziku un informatīvu radījumus krievu valodā par politiku un citām aktuālām tēmām.

Radio Pik FM logo

Radio Pik darbojās Rīgā kopš 1997. gada. Šīs radio stacijas galvenais virziens bija dažādu paaudžu mūzikas, kas mijās ar intervijām un diskusijām par aktuālām tēmām pasaulē un Latvijā. Bija klausāmi dažādi autor raidījumi un regulāri ziņu pārraides krievu valodā.

Tomēr ar katru gadu šīs radio stacijas popularitāte ir mazinājusies un pēc 2022. gada FM frekfences anulēšanas radio stacija veica daudzas pārmaiņas. Šobrīd Radio Pik galvenais fokuss ir uz mūziku online.

Radio Pik FM frekvences

Kopš 2022. gada radio Pik FM frekfence ir anulēta un to joprojām iespējams klausīties tikai internetā. Iepriekš tā bija klausāma Rīga - 100.0 FM frekfencē.

Kontakti

SIA "Pikal un partneri"
Tālr: 67 289 165
Adrese: Brīvības iela 30, Rīga, LV-1050, Rīga, Latvija
Mājas lapa: https://pik.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.