Alise Plus

Klausies radio Alise+ online populāro mūziku, intervijas un raidījumus pārsvarā krievu valodā.

Alise Plus radio logo

Radio stacija AlisePlus ir viena no populārākajām Daugavpils online un FM frekfenču radio. Tā uzsaka savu darbību tālajā 1993. gadā 1. jūnijā un iekaroja Latgales reģiona klausītāju atzinību. Alise+ jau ir zināms, ka mediju zīmols. Pēc Kantar TNS aģentūras datiem šī raidorganizācija saglabā stabilas līderpozīcijas Daugavpils un Latgales reģionā.

Ikdienā radio klausītāji var iepazīties ar aktuālam ziņām, interesantām intervijām un populāro 70 – 90 gadu krievu un ārzemju mūziku, un tiek pasniegta arī sagatavota izklaides programma. Pārsvarā radio tiek runāts izteikti krievu valodā. Iecienīta ir apsveikumu programma, kas ļauj klausītājiem sekot līdzi nozīmīgākajiem notikumiem, un apsveikt viens otru jubilejās.

AlisePlus radio frekvences

Radio Alise Plus var lepoties ar FM frekfenču pārklājumiem Latvijā, kura īpašumā ir 1 frekvences Daugavpilī.

Alise Plus radio frekvences
Alise Plus radio frekvences
Pilsēta Frekvences
Daugavpils 101.6 FM

Kontakti

SIA "EHR Mediju Grupa"
Studijas tālr: 65 425 000
E-pasts: radio@aliseplus.lv
Adrese: Raiņa iela 28, Daugavpils, LV-5401
Mājas lapa: http://www.aliseplus.lv

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.