XO FM

Radio XO FM tiešraidē atskaņo mierīgu džeza, blūza un to kaverversiju mūziku visas dienas garumā.

XO FM logo

XO FM radio stacija ir viena no labākajām izvēlēm džeza un blūza mūzikas baudītājiem. Nepārtraukta mūzika ar labākajiem pasaules hītiem un to kaverversijām neļaus vilties. Tiešā ēterā dzirdēsi tikai atpazīstamākos mūzikas izpildītājus. XO FM uzsāka savu darbību 2017. gadā 18. novembrī un līdz šim ir kļuvusi par vienu līderiem mierīgās mūzikas klausītāju vidū.

Radio ikdienā dzirdēsi tādus džeza mūzikas izpildītājus, kā Lūiss Ārmstrongs, Entonijs Brekstons, Mailss Deiviss, Dizijs Gilespijs, Benijs Gudmens, Čārlijs Pārkers, Ornets Kolmens un daudzus citus.

OX FM frekvences

Nesenā pagātnē XO FM radio stacija bija klausāma Rīgā un citu Latvijas pilsētu FM frekfencēs, tomēr šobrīd tā ir klausāma tikai interneta vidē.

Kontakti

XO FM
Tālr: 67 343 436
Adrese: Republikas laukums 3-107, LV-1010, Rīga, Latvija
Mājas lapa: https://xo.fm

Radio frekvences Rīgā

Atrodi noderīgu informāciju par populārākām radio stacijām Rīgā un citur Latvijā. Izmanto iespēju klausīties radio online mājās vai darbā. Latvijas radio stacijas, frekvences un cita aktuālā informācijas ir atrodama šajā mājas lapā.

Uzzini arī radio frekvences citās Latvijas pilsētās, kā Liepāja, Ventspils, Valmiera, Jēkabpils, Daugavpils, un citur. Visas radio stacijas ir atrodamas šeit.